اخبار

کارخانجات جرثقیل سازی کونه کرین 12 دستگاه جرثقیل تمام اتوماتیک دروازه ای چرخ لاستیکی به اندونزی فروخت.

کارخانه STREET انگلستان موفق به طراحی و ساخت جرثقیل مونوریل جدیدی شده است

شرکت Halterm در چارچوب سرمایه گذاری خود جهت ارتقاء تجهیزات بندری اش سه دستگاه "جرثقیل دروازه ای چرخ لاستیکی" Rubber Tyred Gantry (RTG) از کمپانی KONECRANES خریداری کرد.

شرکت جرثقیل سازی انگلستان قراردادی برای ساخت 4 دستگاه جرثقیل سقفی 40 و 20 تن با کارخانه پمپ و موتور سازی اینکشور Hayward Tyler امضاء کرد.

قرارداد بزرگ شرکت DEMAG آلمان با شرکت مرسدس بنز زیر مجموعه گروه DAIMLER ، برای تعمیر و نگهداری جرثقیلهای سقفی آن شرکت.

غول جرثقیل سازی جهان، کونه کرینِ فنلاندی (KONECRANES) شرکت آلمانی دماگ (DEMAG)را به تملک خود درآورد.

شرکتSTREET قرارداد طراحی، ساخت و نصب 32 دستگاه جرثقیل سقفی در کارخانه تولید پره توربین های بادی شهر Hull انگلستان که توسط Siemens ساخته میشود را قرارداد کرده است.

شرکت street 9 دستگاه جرثقیل رونشین را در کارخانه راه آهن هیتاچی اروپا در کارخانه جدید التاسیس آنها واقع در Newton Aycliffe نصب کرده است. بخشی از یک سرمایه گذاری 82 میلیون پوندی و در مرکز فعالیتها، جرثقیل ها برای کمک به ساخت ترکیبی از35 مترو و قطارهای بین شهری با سرعت بالا در هرماه، استفاده می شوند.

اختصاص شرایط ویژه دولت برای سازندگان جرثقیل انگلستان
شرکت جرثقیل Street (بزرگترین سازنده کارخانه جرثقیل ها و بالابرهای انگلستان) مفتخر است به دیداری با رئیس خزانه (جناب آقای جورج آزبورن) در مارس. در دیدار کارخانه بالابر جدید Street ، آقای آزبورن شرکت را به خاطر رکوردش در تحقیق و توسعه، سرمایه گذاری در محصولات جدید و فرایندهای تولید پیشرفته، صادرات و رشد استخدام تحسین کرد.

محدوده ای از بالابرها که برای جرثقیل ها در محیط خورنده توسعه یافته است.
جرثقیل ها نقش حیاتی را در پروسه گالوانیزه سازی و پرداخت نهائی سطوح به عهده دارند و شرکت جرثقیل Street (بزرگترین کارخانه سازنده بالابر و جرثقیل در انگلستان) محدوده ای از بالابرهای اصلاح شده را توسعه داده است تا چالش های محیطی خورنده را پشتیبانی کنند .اینها بر مبنای بالابر سری ZX هستند، یک دستگاه سیم بکسلی مدرن که در حال حاضر در دسترس است و به طور مناسبی برای استفاده در فضاهای خورنده پیشرفت کرده است.

این گروه در سال 1972 تاسیس شد و دارای تمامی سرویس ها و مدل های انواع جرثقیل ( جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، جرثقیل ستونی و ...) و بالابر است. شرکت Street زیرمجموعه این گروه است.این گروه با بکارگیری مهارت ها، سرویس ها و تجربیات از تمامی گروه ها و شرکت ها و نیز همکاری با شرکت Street ، برای برآوردن نیازها و مشکلات مردم در این زمینه کار می کند.

شرکت Tiger جديداً در بازار وسايل نقليه تجاري وارد شده (از آپريل 2014) و از آن زمان سفارشات انواع جرثقيل ها از جمله جرثقيل سقفي را از شرکت Street انگلستان تهيه نموده است. اين شرکت دو خط توليد محصول بصورت جداگانه را راه اندازي مي کند. جرثقيل هايي که نصب مي شوند همگي از نوع single girder بوده و از بالابرهاي شرکت Street سري ZX و از نوع low headroom استفاده ميشود.

بالابرهاي سيم بکسلي برقي عرضه شده توسط شرکت جرثقيل Street در انگلستان، جهت اجراي نقش اصلي در نوسازي پل 107 ساله لانگفلو انتخاب شده است. بالابرها روي يک جرثقيل bespoke نصب مي شوند که توسط شرکت Street ساخته شده است. جرثقيل يک نقش محوري را در نوسازي اين پل دارد که حدود 1.5 مايل طول داشته و روزانه 90.000 نفر از آن استفاده ميکنند.

بازدیدکنندگان از تمامی نقاط جهان به شرکت جرثقیل سازی Street پیوستند تا رسیدن به فروش جدید کارخانه ( 3 میلیون پوند ) را جشن بگیرند. Street بزرگترین سازنده بالابر و جرثقیل انگلستان است که حدوداً هر 70 درصد از 35 میلیون پوند معاملات خود را از طریق فروش بالابرها و لوازم انواع جرثقیل (اعم از سقفی، دروازه ای، بازویی، ستونی و...) به سازنده های خارجی به دست می آورد.

مرکز پخش و توزیع فولاد " تاتا " در شرکت جرثقیل سازی Street ( جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل ستونی ، جرثقیل بلزویی و...) سرمایه گذاری کرده است.

زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com