محصولات جرثقیل ستونی بازوئی

جرثقیل ستونی، بازوئی (Jib Crane)

جرثقیل ستونی بازوئی
جرثقیلهای ستونی بازوئی (Jib Crane) قابل نصب در داخل سالن و محیطهای خارج از سالن میباشند. جرثقیلهای ستونی قابلیت انجام حرکت در شش جهت را داشته و بازوی قابل چرخش در آن بر روی یک ستون ثابت نصب میگردد.
این نوع جرثقیلها در انواع دستی و برقی بوده و بسته به نیاز کارفرما با ارتفاع ستون و طول بازوی مشخص طراحی و ساخته میشوند.

1- جرثقيل ستوني Under-Braced: همراه با كالسكه رونشين، ظرفيت بار با توجه به Bracing معين مي‌شود.
2- جرثقيل ستوني Top-braced: يك تير همراه با كالسكه آويز، بالابر از كابل يا زنجير مي‌تواند باشد كه به صورت دستي يا برقي عمل مي‌كند.
3- جرثقيل ستوني Floor-Mounted: يك تير همراه با كالسكه آويز، بالابر از يا زنجير مي‌باشد كه يا به صورت دستي و يا برقي عمل مي‌كند.
4- جرثقيل ستوني Ground-Mounted: با نمونه 3 تنها در چگونگي اتصال پايه تفاوت دارد.

زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com